Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Wydawnictwo Lekarskie SIMILIMUM założyliśmy w 1995 r., aby popularyzować homeopatię klasyczną – mało wówczas znaną w Polsce metodę leczenia, i umożliwić wszystkim zainteresowanym dostęp do książek autorstwa niekwestionowanych światowych autorytetów w tej dziedzinie.

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona czytelników zainteresowanych tą dziedziną: chorych szukających recepty na zdrowie, studentów rozmaitych kierunków medycznych ale przede wszystkim osób, które profesjonalnie zajmują się homeopatią lub studiują homeopatię. Dajemy im do ręki podstawowe narzędzia do pracy z pacjentami – repertoria (m.in. Repertorium Kenta i Repertorium Phataka) i materia medica (m.in. Wykłady homeopatycznej materia medica Kenta, Materia Medica Phataka czy Encyklopedia homeopatycznej materia medica Clarke’a, monografie leków homeopatycznych), a także podręczniki do homeopatii, prace z dziedziny filozofii homeopatii oraz bogatą literaturę poświęconą stosowaniu homeopatii w praktyce, z uwzględnieniem nowych nurtów i szkół homeopatycznych. Wśród autorów, których książki udostępniliśmy polskiemu czytelnikowi, są takie sławy jak S.R. Phatak, Farokh J. Master, L. De Schepper, R. Sankaran i G. Vithoulkas.

Jesteśmy również wydawcą pisma Homeopatia Praktyczna, dającego przegląd najważniejszych publikacji i wydarzeń ze świata homeopatii, ale przede wszystkim stanowiącego platformę wymiany myśli i poglądów polskich homeopatów.

W ostatnich latach wzbogaciliśmy naszą ofertę o publikacje poświęcone problemom zdrowotnym nowoczesnych społeczeństw, takim jak ADHD, hiperkinezja, czy skuteczność szczepień – oraz homeopatycznej recepcie na te problemy. Pozycje te skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców zainteresowanych utrzymywaniem zdrowia oraz leczeniem bez stosowania leków chemicznych. Osoby takie znajdą u nas książki wyjaśniające, co to jest homeopatia i jak ona działa, co, być może, stanie się dla nich początkiem niezwykłej przygody z tą sprawdzoną i wysoko cenioną w świecie sztuką uzdrawiania.

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@homeopatia.net.pl lub telefonicznie pod numerem 692762738.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Profesjonalna literatura homeopatyczna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl