Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Hahnemann Revisited - Podręcznik Homeopatii Klasycznej dla profesjonalistów - tomy 1 i 2 - Luc de Schepper

Cena: 264,00 zł 264.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.75
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 101

Opis

 • Diagnostyka Miazmatyczna
 • Potencje LM
 • Wartościowanie objawów
 • Stosowanie linii czasowej
 • "Nigdy dobrze od czasu"
 • Prowadzenie przypadku
 • Dostosowanie ordynacji do poziomu wrażliwości 

  Gorąco polecam tę książkę, zarówno studentom, jak i praktykom o ustalonej już reputacji, jako jeden z najlepszych współczesnych podręczników na ten temat. Został napisany z wielką jasnością i można by go porównać do nowoczesnej wersji połączonych w jedno Wykładów Kenta, Wykładów Close'a oraz Science of Homeopathy Vithoulkasa. Byłoby bardzo dziwne, gdyby student, który zaopatrzy się w tę książkę, materia medica i dobre repertorium, nie stał się w krótkim czasie wspaniałym praktykiem...Pozycja ta jest rozstrzygająca, miarodajna i pełna pod względem zakresu, zawartości i szczegółów...

  Peter Morell, UK, Simillimum 

  Wspaniały traktat o homeopatycznych podstawach, procesie zdrowienia i miazmach chronicznych. Szczególnie interesujące jest wyjaśnienie potencji LM, związków homeopatii z Tradycyjną Chińską Medycyną, raka, nozod jelitowych, złudzeń, a także zasad ordynacji podczas epidemii oraz w życiu płodowym. Dr De Schepper w oczywisty sposób wykazuje się wyjątkową znajomością homeopatii klasycznej oraz jej największych mistrzów.

  Richard Hiltner, MD, DHt, prezes California State Homeopathic Medical Society, wydawca Western Homeopathic Journal 

  Z całego serca polecam tę książkę zarówno studentom, jak i nauczycielom homeopatii. Napisana żywym stylem, podkreślająca ciekawe aspekty historyczne, z właściwie dobranymi przykładami przypadków...z licznym ilustracjami obrazującymi studentom kluczowe idee...z gruntownymi, zrozumiałymi i użytecznymi informacjami...Stanie się ona nieoceniona w moim własnym nauczaniu homeopatii studentów farmacji.

  June Riedlinger, RPh, PharmD, Assistant Professor of Clinical Pharmacy and Director Center for Integrative Therapies in Pharmaceutical Care, Massachusetts College of Pharmacy and Allied Health Sciences 

  "Hahnemann Revisited" pokazuje wgląd w ludzki umysł, ciało i duszę, szczegółowo opisując prawdziwe podstawy zdrowia i zaburzeń w duchu Hahnemannowskim. To kwintesencja wiedzy niezbędnej homeopatom praktykom i pozycja zalecana osobom zajmującym się wszystkimi metodami leczenia. Sześćset stron czystego złota! Stanie się ona niezbędna w mojej własnej pracy położniczo-ginekologicznej.

  Dawna Jones, MD, była ordynator położnictwa i ginekologii w Bridgewater Park Medical Center, Brockton, MA 

  "Hahnemann Revisited" to pozycja zrozumiała i pouczająca zarówno dla nowicjuszy, jak i dla mistrzów homeopatycznej sztuki leczenia. Koncentrując się na osobie, a nie na chorej części ciała, podtrzymuje empatię i współczucie, w coraz większym stopniu zanikające w zachodniej medycynie. Ilustracje i studia przypadków są cudownymi pomocami naukowymi, z których w razie potrzeby można z łatwością skorzystać.

  Kelley L. Phillips, MD, MPH, Psychiatrist and Women's Wellness Consultant, Washington, DC 

  O doktorze Lucu
  Dr Luc De Schepper jest jednym z najbardziej znaczących lekarzy homeopatów naszych czasów, znanym studentom jako błyskotliwy i inspirujący wykładowca, a tysiącom pacjentów jako wrażliwy i przepełniony współczuciem lekarz. Dr Luc posiada uprawnienia medyczne w Belgii i Stanach Zjednoczonych, prawo do leczenia akupunkturą w Holandii i Kalifornii, tytuł doktora w dziedzinie akupunktury nadany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Akupunktury w Paryżu. Ukończył Brytyjski Instytut Homeopatii (dyplom D.I. Hom.), legitymuje się także świadectwem ukończenia Północnoamerykańskiej Akademii Hahnemanna (Hahnemann Academy of North America). Biegle włada czterema językami i jest renomowanym wykładowcą akupunktury i homeopatii. Dr Luc założył Instytut Odrodzenia Homeopatii Klasycznej w Cambridge, Massachusetts (Renaissance Institute of Classical Homeopathy). Podczas dwudziestodziewięcioletniej praktyki zbadał ponad 200 000 pacjentów. W ostatnich latach leczy ich wyłącznie środkami homeopatycznymi w potencjach LM.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl