Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Hiperkinezja - Henny Heudens-Mast

Cena: 52,00 zł 52.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 92

Opis

Od ponad siedmiu lat regularnie organizujemy seminaria dokształcające w dziedzinie homeopatii klasycznej, prowadzone przez Henny Heudens-Mast. W tym czasie nie tylko doceniliśmy konieczność solidnej znajomości Materii Medica i Organonu; pogłębiliśmy również wiedzę o związkach przyczynowo-skutkowych na płaszczyźnie fizycznej oraz emocjonalnej. Podstawę naszych rozważań stanowiło świadome i systematyczne uwzględnianie priorytetowego znaczenia miazm (skaz).


Niezmordowana i pełna serdecznej życzliwości w nauczaniu pani Henny Heudens-Mast prowadziła nas, z zaraźliwym entuzjazmem dla homeopatii klasycznej, poprzez gąszcz różnorodnych symptomów - "drogą wiodącą do leku". Zwłaszcza sposób, w jaki potrafi ona oddzielać "ziarna od plew", tzn. rozpoznać konkretnego człowieka pod szczelną maską choroby, świadczy o tym, że jest ona niepokonaną mistrzynią swego fachu.

Każdy zaawansowany homeopata wie z własnego doświadczenia, jak długotrwałe i trudne jest nabywanie umiejętności podchodzenia z dystansem do pozornie ważnych symptomów chorobowych. Paragraf 153 Organonu uczy, że należy rozpoznać nie tylko to, co jest "osobliwe", lecz przede wszystkim to, co charakterystyczne (indywidualne) dla danego przypadku.

Henny Heudens-Mast ma pewną wizję i czuje się zobowiązana przekazać solidne narzędzie pracy możliwie największej liczbie dorastających homeopatów. Prezentuje, opierając się na podstawach Organonu i innych dzieł starych mistrzów, logiczną w zrozumieniu oraz dopasowaną do współczesnych realiów, użyteczną homeopatię. Poparta ogromnym doświadczeniem wynikającym z dziesiątek lat ofiarnej pracy, jest ona skutecznie stosowana dla dobra i zdrowia wielu ludzi.

Dlatego też jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy teraz przedstawić tę "drogę do leku" szerszemu gronu kolegów. Sięgamy w tym celu do wykładów i seminariów Henny Heudens-Mast, gdyż obecnie w jej życiu nie ma miejsca ani czasu "na pisanie książek".

Chciałabym również tą drogą powtórnie podziękować wszystkim, którzy dodawaniem otuchy i fachowym wsparciem ułatwiali mi wydanie tej książki.

Ten wierny zapis treści seminariów otwiera szereg publikacji Europejskiego Związku Homeopatycznego (European Union of Homeopathy) E.U.H., którego prace i cele Pani Henny Heudens-Mast kompetentnie wspiera.

Kristina Lotz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl