Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Osiągnąć i utrzymać Similimum - Luc de Schepper

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 100

Opis


Strategia prowadzenia przypadku w skutecznej praktyce homeopatycznej

 •  
 • potencja i dawka
 • zasady prowadzenia przypadku, różne scenariusze
 • reakcja pierwotna i wtórna, objawy dodane (accesory)
 • typy chorób, przepisywanie w różnych sytuacjach
 • leki ostre, leki wtrącone lub nozody, zależności między lekami
 • kliniczne przykłady
 • księga przypadków Hahnemanna z okresu paryskiego
 • pózne lata Hahnemanna - teoria i technika

   

  O książce: Hahnemann Revisited przestawia homeopatię jako naukę: jej prawa, rozpatrywanie przypadku i szukanie simillimum. Osiągnąć i utrzymać Simillimum mówi o drugiej stronie tej samej monety - homeopatii jako sztuce. Ta niezwykła książka uczy czytelnika najtrudniejszego aspektu homeopatii: utrzymania właściwego kierunku na żmudnej drodze leczenia przewlekle chorego pacjenta. Powinieneś mieć ją zawsze na biurku, obok repertorium i materia medica.

  Oto kilka spontanicznych uwag homeopatów na temat książek doktora Luka:

  "Twoja książka Homeopathy and the Periodic Table (Homeopatia i układ okresowy pierwiastków) jest wspaniała. Myślę, że to najbardziej wartościowa analiza układu okresowego i jedna z najbardziej pouczających książek o homeopatii. Bardzo podobał mi się rozdział poświęcony snom. Pisz dalej!"
  Spiros Kivellos, lekarz medycyny, dyrektor naczelny działu badań Medical Homeopathic Greek Society

  "Ze względu na zakres i szczegółowość Hahnemann Revisited, polecam tę książkę jako jeden z najlepszych dostępnych obecnie współczesnych podręczników. Napisana jest bardzo przejrzyście i można by ją uznać za nowoczesną wersję połączonych w jednoWykładów Kenta, Wykładów Close'a i Science of Homeopathy Vithoulkasa. ...Naprawdę, byłoby wręcz nie do uwierzenia, gdyby studenci, którzy zaopatrzą się w tę książkę,materia medica i dobre repertorium, nie stali się wkrótce znakomitymi praktykami. Jej przeznaczeniem jest stać się pozycją klasyczną na wiele lat."
  Peter Morell, Wielka Brytania, w Simillimum

  "Przeczytałem właśnie Hahnemann Revisited. To wspaniała książka. Spośród wszystkich, które przeczytałem, tylko ta wyjaśnia homeopatię Hahnemanna prosto i wiernie w stosunku do tego, co Hahnemann napisał."
  Orjan Repal, Norwegia

  "Jakiś czas temu kupiłem twoją książkę Hahnemann Revisited i muszę powiedzieć, że jest to najlepsza spośród kupowanych przeze mnie od lat książka poświęcona homeopatii. Mimo że od dawna studiuję homeopatię, w twojej książce znalazło się kilka kwestii, które nagle stały się dla mnie jasne."
  Marc Van Wyk, lekarz medycyny, Belgia

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl