Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Ptaki - Peter Fraser

Cena: 64,00 zł 64.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 147

Opis

Leki ptasie bardzo szybko stały się znaczącą częścią praktyki homeopatycznej. Ich ogólny obraz może wydawać się relatywnie jasny, jednak różnice pomiędzy poszczególnymi gatunkami mogą być subtelne i trudne do sprecyzowania .Książka ta zawiera informacje o czterdziestu różnych lekach, z czego większość nie jest dostępna nigdzie indziej. Przedstawiono tutaj ogólny zarys ważnych cech ptaków oraz sposobu, w jaki zostały one wyrażone w lekach ptasich. Zajmuje się również poszczególnymi lekami i szczegółowo określa, na jakiej zasadzie konkretne tematy są ważniejsze dla jednego leku, a dla drugiego już mniej. Zawiera także spojrzenie na zależności i związki pomiędzy rodzinami ptaków oraz na takie kwestie, jak związek między drapieżnikiem i jego ofiarą.

Transformacja pomiędzy światami.

Leki przemieszczające się pomiędzy Światami Morza, Ziemi, Nieba i Podziemia posiadają z tą transformacją szczególnie dynamiczny związek. Zrozumienie tej dynamiki pomaga w zrozumieniu całej grupy i znalezieniu subtelnych różnic pomiędzy jej członkami. Do grup tych należą Owady, Ptaki, Pająki, Węże, Mleka, Leki narkotyczne oraz Drzewa.„Seria książek Petera okazała się prawdziwym odkryciem. Rozróżnialność pomiędzy owadami i ptakami jest tak treściwa, że aż trudno uwierzyć, że to prawda. Trudno wskazać inną dostępną homeopatyczną książkę, która przekazywałaby mądrość tak małym kosztem! Książki te zainspirowały moją praktykę, na czym skorzystali pacjenci.”

Geoff Johnson

„Peter doskonale skupia uwagę na sprawach przenikających zewnętrzną zasłonę i ukazujących prostszą i prawdziwszą naturę rzeczy. Prowadzi to do zwięzłej wypowiedzi, a także do skoncentrowania się na materiale: wodzie życia, którą możemy spijać i rozumieć. Podane informacje są naprawdę przydatne w praktyce, pomagając mi w rozpoznaniu similimum. Z niecierpliwością oczekiwałem tej książki.”

Misha Norland

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl