Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Receptariusz - kliniczny przewodnik w zakresie doboru i dawkowania leku homeopatycznego - Clarke J.H.

Cena: 117,00 zł 117.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 86

Opis

Kliniczny przewodnik w zakresie doboru i dawkowania leków homeopatycznych.
  • alfabetyczne uszeregowanie
  • szczegółowe instrukcje w zakresie różnicowania, wyboru potencji, przygotowania i dawkowania leku
  • szczególnie pomocny w stanach wymagających szybkiej interwencji
  • od pierwszego wydania utrzymuje się w czołówce na listach zalecanych podstawowych lektur homeopatycznych
  • Autor - jeden z najwybitniejszych homeopatów klasycznych w historii zawarł w niej sprawdzone metody, które wypracował na przestrzeni kilkudziesięcioletniej praktyki z pacjentami. Ostatnich uzupełnień dokonał w 40 lat po pierwszym wydaniu poradnika. Wiarygodność i wartość tej pozycji potwierdziły pokolenia homeopatów na całym świecie (ostatnie wydanie pochodzi z roku 2001 - Homoeopathic Book Service)
  • w oryginale ok. 400 stron formatu B6

     


    "Bez wątpienia jest to najlepszy spośród wszystkich dotychczas wydanych poradników terapeutycznych (...) Gdy pracując z Repertorium poczujesz się przytłoczony ogromną ilością leków w odnośnych rubrykach, "Receptariusz" przyjdzie Ci z pomocą, zwłaszcza w stanach wymagających szybkiej interwencji. Szczegółowe, sprawdzone sugestie odnośnie wyboru potencji i metody dawkowania pozwolą na szybką wstępną ordynację. Ze względu na zwięzłą formę autor główny nacisk położył na różnicowanie, dobór potencji i szczegółowe dawkowanie. Receptariusz nie zawiera dogłębnych opisów leków, dlatego doskonałym jego uzupełnieniem jest "Encyklopedia homeopa-tycznej Materia Medica" tego samego autora (dostępna częściowo w języku polskim)".

    Lista książek rekomendowanych Homeopathy-help.net    "Zwięzły i praktyczny kliniczny przewodnik w zakresie doboru i dawkowania leku homeopatycznego. Od ponad 80-ciu lat utrzymuje się w czołówce na toplistach zalecanych podstawowych lektur homeopatycznych. Szczególnie przydatny dla osób początkujących ale i doświadczeni homeopaci znajdą w nim wiele cennych "perełek". Dzięki alfabetycznemu uszeregowaniu oraz licznym odnośnikom jest praktyczny i prosty w użyciu. Specyficzne sugestie odnośnie doboru potencji i metody dawkowania czynią z tej pracy doskonałe narzędzie ułatwiające ordynację. Autor - jeden z najwybitniejszych homeopatów klasycznych w historii zawarł w niej sprawdzone metody, które wypracował na przestrzeni kilkudziesięcioletniej praktyki z pacjentami. Ostatnich uzupełnień dokonał w 40 lat po pierwszym wydaniu poradnika. Wiarygodność i wartość tej pozycji potwierdziły pokolenia homeopatów na całym świecie (ostatnie wydanie pochodzi z roku 2001 - Homoeopathic Book Service)..."


    Julian Winston - "The Heritage of Homoeopathic Literature"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl