Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zdrowie. Pokonać kryzys - Luc de Schepper

Cena: 25,00 zł 25.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Similimum
Kod produktu: 102

Opis

Jedna z wcześniejszych książek Luka De Scheppera, który tym razem pomaga pacjentom odnaleźć się w gąszczu niezrozumiałych i często sprzecznych informacji medycznych.


"Weź swoje zdrowie we własne ręce" - zachęca autor i uczy, jak to zrobić. Książka zawiera cenne informacje na temat oznak zdrowia i choroby, rozpoznawania konstytucji własnej i swoich najbliższych oraz zapobiegania chorobom przewlekłym -w kontekście homeopatii, tradycyjnej medycyny chińskiej i... zdrowego rozsądku.

Odnosi się do dolegliwości, którymi medycyna oficjalna zajmuje się niechętnie lub mało skutecznie: nadwrażliwości, zespołu przewlekłego zmęczenia, uzależnień i problemów geriatrycznych. 

Czytelnik znajdzie tu też podstawowe informacje na temat leczenia homeopatycznego (m.in. zasady pierwszej pomocy homeopatycznej) oraz jogi i tai chi, jako środków ułatwiających osiągnięcie dobrego samopoczucia fizycznego i duchowego.

 

O książce: Medycyna musi przede wszystkim odpowiedzieć na potrzeby ludzi, a nie na potrzeby lekarzy. Medycyna zinstytucjonalizowana musi spojrzeć na siebie uczciwie, przyznając, że nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, i podać rękę innym metodom uzdrawiania, ponieważ i medycyna konwencjonalna, i medycyna komplementarna mają wiele do zaproponowania. Każda z nich może wypełnić lukę pozostawioną przez tę drugą.
Luc De Schepper

Inne książki autora w języku polskim: 
Hahnemann Revisited
Osiągnąć i utrzymać similimum

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl